Mavi-Yeşil Forum
Mavi Yeşil Forum'a hoşgeldiniz.Forumdan daha kaliteli hizmet alabilmek için lütfen kayıt olunuz.Eğer üye iseniz lütfen foruma giriş yapınız.

Foruma Giriş

Kayıt Ol

Join the forum, it's quick and easy

Mavi-Yeşil Forum
Mavi Yeşil Forum'a hoşgeldiniz.Forumdan daha kaliteli hizmet alabilmek için lütfen kayıt olunuz.Eğer üye iseniz lütfen foruma giriş yapınız.

Foruma Giriş

Kayıt Ol

Mavi-Yeşil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mavi-Yeşil Forum Ne Zaman Kuruldu ?

Mavi-Yeşil Forum Ne Zaman Kuruldu ? Empty Mavi-Yeşil Forum Ne Zaman Kuruldu ?

Mesaj tarafından MAVİ-YEŞİL Cuma 28 Ocak 2011, 22:31

Birçok üyemizin merak ettiği sorular ;
1.Mavi-Yeşil Forum Ne Zaman Kuruldu?
Mavi-Yeşil Forum 13 Eylül 2008 tarihinde gün ortasına yakın bir zamanda kurulmuştur.Siteyi tek başına kurdum ve yaklaşık 1 haftada tamamladım.22 Eylül 2008 tarihinden itibaren de yeni üyelerimiz yeni mesajlarımız yeni konularımız yeni paylaşımlarımız oldu.O zamanlar siteyi tanıtma ve tanımlama aşamasında çok zorlanmıştım ama yaklaşık 2 hafta çalışma sonucu bu engeli de geçmeyi başardım.Daha sonra C_Tech ve sat-tv Co-Admin'lerimiz (yardımcı adminlerimiz) ile birlikte siteyi genişlettik.Site daha da gelişti 100 üye , 250 üye , 500 üye derken baktık ki üye sayımız devamlı artmaya başladı.Site yeni moderatörlerin alımıyla daha da gelişti.Önce Keyci süper moderatörümüz,daha sonra fusser moderatörümüz ve daha bir çok rütbeli görevliler (supervisorlar,adviserler) ..

2.Mavi-Yeşil Forum Neden Kuruldu?
Öncelikle kuruluş amacımız / kuruluş sloganımız "Herkesi Sadece Doğruya,En Doğru Bilgiye,Kaynağa Ulaştırmak"tır.Bu sözden de şu anlam çıkarılmasın ; "Forumdaki bütün bilgiler doğrudur ; bir tane bile yanlış bilgi yoktur.Çünkü üyelerimizden biri bir bilgi verir ama doğruluğu henüz ispatlanmamıştır.Bu durumda konu tartışılır ve ortak alınan bir kararla sonuca varılabilir.Bizim amacımız size en doğru bilgiyi sunmaktır.Bunun için görevli arkadaşlarımız ellerinden geleni yapmaktadırlar.Bu çabayı sizlerden de bekliyoruz.

İyi vakitler...
MAVİ-YEŞİL
MAVİ-YEŞİL
Administrator
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 1000
İş/Hobiler : Elektronik , Uydu Alıcıları ve Yazımları , Bilgisayar

http://maviyesilforum.com

- Similar topics