Mavi-Yeşil Forum
Mavi Yeşil Forum'a hoşgeldiniz.Forumdan daha kaliteli hizmet alabilmek için lütfen kayıt olunuz.Eğer üye iseniz lütfen foruma giriş yapınız.

Foruma Giriş

Kayıt Ol

Join the forum, it's quick and easy

Mavi-Yeşil Forum
Mavi Yeşil Forum'a hoşgeldiniz.Forumdan daha kaliteli hizmet alabilmek için lütfen kayıt olunuz.Eğer üye iseniz lütfen foruma giriş yapınız.

Foruma Giriş

Kayıt Ol

Mavi-Yeşil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadal kortlardan 1 ay uzak kalacak

Nadal kortlardan 1 ay uzak kalacak Empty Nadal kortlardan 1 ay uzak kalacak

Mesaj tarafından Plus1 C.tesi 30 Ocak 2010, 10:42

Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nın çeyrek finalinde İskoç rakibi Andy Murray ile yaptığı maçı sakatlığından dolayı yarıda bırakan Nadal, Rotterdam Turnuvasına ve 5-7 Mart tarihlerinde İspanya ile İsviçre arasında oynanacak David Kupası ilk turuna katılamayacağını açıkladı.

Basına açıklama yapan ünlü tenisçi, bir anda dünya sıralamasında 4. sıraya düşmesiyle ilgili olarak, ''Sıralama beni endişelendirmiyor. Önemli olan kortta iyi oyunu ve güzel duyguları tekrardan elde etmeyi başarmak'' dedi.

Sakatlanmaların sporun bir parçası olduğunu ve bunu kabullenmesi gerektiğini kaydeden Nadal, ''Hayatım boyunca ne zaman sakatlanacağım korkusuyla oynayamam. Ben her zaman maksimumu vermeye çalışıyorum'' şeklinde konuştu.

2004 yılından bu yana sakatlıklardan dolayı toplamda 346 gün tedavi altında kalan İspanyol tenisçi, sağ dizindeki tendonlarında oluşan son sakatlığından ötürü yaklaşık 2 hafta tedavi gördükten sonra 2 hafta da fizik tedavi yapacak.
Plus1
Plus1
Adviser
Adviser

Erkek Mesaj Sayısı : 217
İş/Hobiler : Uydu Elektroniği

- Similar topics